USD32,20
EURO35,00
JPY0,207400
RUB0,354800
GBP40,95
EURO/USD1,09
BIST10.739,57
GR. ALTIN2.521,31
BTC68.714,65

AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. – Sigorta Şirketleri Finansal Rapor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
Bilanço

Sunum Para BirimiTL
Finansal Tablo NiteliğiKonsolide

Dipnot Referansı
Footnote Reference
Cari Dönem
31.03.2024
Current Period
31.03.2024
Önceki Dönem
31.12.2023
Previous Period
31.12.2023
kap-fr_BalanceSheetAbstract|
Bilanço
Balance Sheet
ifrs-full_AssetsAbstract|http://www.mkk.com.tr/2015/role/standartCapitalsLabel
VARLIKLAR
ASSETS
ifrs-full_CurrentAssetsAbstract|http://www.xbrl.org/2003/role/terseLabel
CARİ VARLIKLAR
CURRENT ASSETS
ifrs-full_CashAndCashEquivalents|http://www.xbrl.org/2003/role/verboseLabel
NAKİT VE NAKİT BENZERİ VARLIKLAR
CASH AND CASH EQUIVALENTS
2.12, 14
2.761.075.241
2.083.428.145
ifrs-full_Cash|
Kasa
Cash
0
0
kap-fr_ChequesReceived|
Alınan Çekler
Cheques Received
0
0
kap-fr_Banks|
Bankalar
Banks
2.12, 14
994.079.819
628.275.429
kap-fr_ChequesGivenAndPaymentOrders|http://www.xbrl.org/2009/role/negatedLabel
Verilen Çekler Ve Ödeme Emirleri (-)
Cheques Given And Payment Orders (-)
2.12, 14
-1.759.443
-1.759.443
kap-fr_BankGuaranteedCreditCardReceivablesWithMaturitiesLessThanThreeMonths|
Banka Garantili ve Üç Aydan Kısa Vadeli Kredi Kartı Alacakları
Bank Guaranteed Credit Card Receivables With Maturities Less Than Three Months
0
0
ifrs-full_OtherCashAndCashEquivalents|
Diğer Nakit ve Nakit Benzeri Varlıklar
Other cash and cash equivalents
2.12, 14
1.768.754.865
1.456.912.159
kap-fr_FinancialAssetsAndFinancialInvestmentsWithRisksOnPolicyholders|http://www.mkk.com.tr/2015/role/standartCapitalsLabel
FİNANSAL VARLIKLAR İLE RİSKİ SİGORTALILARA AİT FİNANSAL YATIRIMLAR
FINANCIAL ASSETS AND FINANCIAL INVESTMENTS WITH RISKS ON POLICYHOLDERS
4, 11.4
22.755.949.649
19.466.177.385
kap-fr_AvailableForSaleCurrentFinancialAssets|http://www.xbrl.org/2003/role/verboseLabel
Satılmaya Hazır Finansal Varlıklar
Fi

SON%
BIST 10010.336,500,68
USD/TRY32,27200,02
EUR/TRY34,72940,05
EUR/USD1,07560,01
FAİZ44,56-0,47
ALTIN/ONS2.314,10-0,42
BRENT83,04-0,35

Reklam Alanı

Öne Çıkan Videolar

Bir Dakikada Bilmeniz Gerekenler | 7 Mayıs 2024 Akşam Bülteni

Bir Dakikada Bilmeniz Gerekenler | 6 Mayıs 2024 Akşam Bülteni

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir